+38 (044) 333-40-79

+38 (096) 972-73-73

+38 (066) 942-73-73

+38 (093) 942-73-73

замовити консультацію
хочу купити atlantic
Каталог
Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Пн - Пт
9:00 - 20:00
Сб
10:00 - 16:00
Вс
10:00 - 16:00
Пункти видачі онлайн-замовлень
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В
м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Atlantic Блог Регламентне обслуговування бойлерів Atlantic: періодичність і обсяг робіт

Регламентне обслуговування бойлерів Atlantic: періодичність і обсяг робіт

Регламентне обслуговування бойлерів Atlantic: періодичність і обсяг робіт

Накопичувальні електричні водонагрівачі (бойлери) для багатьох користувачів - єдина вигідна економічно можливість отримати необхідну кількість підігрітої води. Однак навряд чи кожен споживач, перш ніж купити електричний бойлер, замислюється над тим, що водонагрівач потребує обов'язкового періодичного технічного обслуговування (ТО). Крім того, розрекламовані терміни гарантії дійсні виключно при дотриманні регламентного обслуговування, і бойлери Atlantic - не виняток!

Як поважаючий репутацію свого імені і своєї продукції виробник, компанія Atlantic Groupe (Франція) надає солідні гарантійні терміни. Єдиним заявленим умовою є дотримання «гігієни» бойлера, що виражається в його техогляді і чищенні через задані проміжки часу.

Для чого необхідно здійснювати техобслуговування електричних водонагрівачів Atlantic, з якою періодичністю слід проводити їх обслуговування, що входить до переліку сервісних робіт, і які бонуси отримує користувач, хто зберігає регламент ТО, ми розповімо нижче.

Для чого необхідно регулярне техобслуговування бойлерів?

Вода в квартиру або будинок може потрапляти з різних джерел (міського водопроводу, свердловини, колодязя), тому ступінь її жорсткості може бути різною. Жорсткість води формується за рахунок кількості розчинених у ній хімічних сполук лужноземельних металів і солей, здатних до кристалізації (придбання стійких форм) під дією високої температури.

Як і нагрівальний елемент електрочайника, ТЕН бойлера каталізує утворення нальоту (вапняного), або накипу, яка відкладається, в першу чергу, на самому нагрівальний елемент, а потім - і на стінках водяного бака і його елементах, що контактують з водою. Згодом велика кількість розпушеному магнієвим анодом накипу відкладається внизу робочого бака, перешкоджаючи нормальній роботі бойлера.

Якщо бойлер не чистити, не піклуватися про зменшення накипоутворення, це призведе до сумних наслідків:

 • ТЕН буде постійно перегріватися, що призведе до швидкого його виходу з ладу.
 • Запобіжний клапан буде спрацьовувати дуже часто, швидше заб'ється.
 • Під час роботи бойлера з'являться сторонні шуми.
 • Вода стане нагріватися довше.
 • Місячне споживання електроенергії бойлером істотно зросте, а разом з ним виростуть і рахунки на оплату.

Якщо вищевикладені наслідки спостерігаються вами вже зараз - це вагомий привід негайно замовити технічне обслуговування бойлера, інакше можна дочекатися його поломки, а ремонт водонагрівача обійдеться в рази дорожче! Варто враховувати і те, що в очікуванні запчастин для ремонту доведеться жити якийсь період часу без води (гарячої), і якщо у вас не встановлено водонагрівач Atlantic, тривати цей період буде тижні.

Здебільшого, бойлери Atlantic виробляються на одеському заводі концерну Groupe Atlantic. По Україні діє найширша мережа авторизованих сервісних центрів, постійно працює гаряча лінія, і з наявністю запчастин проблем не буває зовсім!

Висновок: регулярне технічне обслуговування бойлерів необхідно проводити для того, щоб робота водонагрівача, терміни його гарантії і технічні характеристики відповідали зазначеним критеріям в його технічному паспорті (інструкції по експлуатації).

Регламентне обслуговування бойлерів Atlantic: про терміни гарантії

Водонагрівачі накопичувальні Atlantic знамениті значними термінами гарантії. Так, незалежно від моделі, що купується водонагрівача, на його електрокомпоненти і елементи конструкції (крім магнієвого анода, який є витратним матеріалом) дається гарантія 2 роки.

За умови виконання регламентного техобслуговування бойлера Atlantic, у вигляді бонусу виробник надає збільшену гарантію на робочий бак своїх бойлерів:

 • 3 роки (36 місяців) - для нагрівачів Atlantic лінійок Round VMR, O'ProP.
 • 5 років (60 місяців) - для бойлерів Atlantic лінійок CWH, Ingenio, O’Pro Turbo, O'Pro Horizontal, O’Pro Slim PC і компактних бойлерів на 10 і 15 літрів.
 • 7 років (84 місяці) - для бойлерів електричних Atlantic лінійок Steatite Cube і Steatite Slim, Exclusive VSRS і Combi Steatite.
 • 8 років (96 місяців) - для бойлерів накопичувальних Atlantic лінійок Steatite D400-2-BC.

Якщо власник бойлера Atlantic не дотримується терміни регламентного ТО, він позбавляється збільшеної гарантії на водяний бак. У цьому випадку гарантія, незалежно від обраної моделі, становить 24 місяці.

Періодичність регламентного ТО водонагрівачів Atlantic

Всі водонагрівачі Atlantic можна розділити на дві категорії: бойлери з «мокрим» Теном (технологія O'Pro) і бойлери з «сухим» елементом нагрівання (технологія Steatite). Різниця між водонагрівачами цих типів принципове і полягає в тому, що бойлери зі стеатитовим «сухим» нагрівальним елементом стійкі до жорсткої води. Підвищена стійкість виникає завдяки наявності керамічного Тена, що не контактує з водою. Розміщується він всередині колби (сталевого емальованого). Як наслідок, здійснювати техобслуговування водонагрівачів електричних Atlantic такого типу слід в 2 рази рідше.

Планове техобслуговування бойлерів Atlantic з «мокрим» Теном при їх використанні в побуті проводиться один раз в 12 місяців. Бойлери Atlantic з «сухим» нагрівачем при побутової їх експлуатації потребують техобслуговуванні один раз в 24 місяці, і, при цьому, ТЕН можна оглядати і замінювати без зливу води!

Якщо бойлер використовується на виробництві, у сфері послуг або на підприємствах громадського харчування, планове ТО водонагрівача Atlantic має проводитися частіше. Для моделей з «мокрим» нагрівачем - 1 раз в 6 місяців, для моделей зі стеатитовим нагрівачем - 1 раз в 12 місяців!

Прострочення проведення регламентного техобслуговування бойлера більш ніж на 10 днів понад зазначені вище термінів неприпустима.

Обсяг робіт

Техобслуговування бойлерів Atlantic має виконуватися кваліфікованими майстрами авторизованого сервісного центру або уповноваженими учасниками «Клубу фахівців Atlantic» з використанням оригінальних комплектуючих.

Регламентне техобслуговування включає такі роботи:

 • Очищення робочого бака і фланця елемента нагрівання від накипу (керамічний ТЕН в чищенні від накипу не потребує).
 • Заміна магнієвого анода.
 • Перевірка стану і цілісності внутрішнього бака, прокладки, нагрівального елементу, фланця та електроблока управління.
 • Контроль стану запобіжного клапана і його прочищення в разі потреби.

Після виконання вищевказаних робіт майстер робить позначку в гарантійному талоні на бойлер.

08.05.2020
8086 переглядів