+38 (044) 333-40-79

+38 (096) 972-73-73

+38 (066) 942-73-73

+38 (093) 942-73-73

замовити консультацію
хочу купити atlantic
Каталог
Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Пн - Пт
9:00 - 20:00
Сб
10:00 - 16:00
Вс
10:00 - 16:00
Пункти видачі онлайн-замовлень
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В
м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Atlantic Блог O'Pro Ohmic Protection

O'Pro Ohmic Protection

O'Pro Ohmic Protection

Однією з найбільш поширених проблем, з якою стикаються користувачі в процесі експлуатації електричних водонагрівачів - це руйнування бака, ТЕНа та інших деталей, що контактують з водою. Навіть кришталево чиста вода завдає незворотної шкоди, що і говорити про водопровідну воду з домішками. Створення антикорозійного захисту стало одним з найважливіших завдань, яке французький бренд Атлантік успішно вирішив, створивши і впровадивши технологію O'Pro (Ohmic Protection).

Особливості Атлантік і технології O'Pro

 1. У водонагрівачах з класичним мокрим ТЕНом Атлантік використовують мідні нагрівальні елементи, які є більш надійними в експлуатації, мають більш високу тепловіддачу, ніж з інших матеріалів. Але між сталевим баком і ТЕНом в процесі роботи обов'язково виникають гальванічні струми, які при тривалому впливі руйнують всі елементи, включаючи анод.
 2. Магнієвий анод - ще одна інноваційна розробка інженерів компанії. Розташувавши його в баку, безпосередньо поруч з ТЕНом, інженери істотно мінімізували утворення нальоту і відкладень на поверхні бака, нагрівального елементу, фланця та інших деталей.
 3. Ohmic Protection - спеціальний "щит", розташований поблизу анода і ТЕНа, нівелює гальванічні струми і балансує електричні потенціали.
 4. O'Pro уповільнює руйнування анода, збільшуючи його ефективність в середньому на 50%.
 5. В результаті сервісне обслуговування і заміну анода потрібно проводити рідше, 1 раз в 2 роки.

Переваги Ohmic Protection

 • Продовження терміну експлуатації як окремих комплектуючих, так і агрегату в цілому.
 • Зниження експлуатаційних витрат і витрат на обслуговування.
 • Збереження виробничих показників на високому рівні, протягом усього терміну експлуатації.
 • Широкий вибір моделей, що відрізняються об'ємом бака, видом монтажу (вертикальний і горизонтальний, універсальні агрегати), потужністю та іншими параметрами, які дозволяють кожному користувачеві вибрати оптимальний варіант за доступною ціною.
 • Всі бойлери Atlantic мають сучасний дизайн, який дозволяє легко інтегрувати їх в інтер'єри.
 • Ізоляція відповідна європейським стандартам IP24 і пінополіуретанова теплоізоляція роблять експлуатацію простою і безпечною навіть при монтажі в приміщеннях з вологістю до 80% і високою ймовірністю попадання бризок на корпус.

Вибираючи продукцію Атлантік серії O'Pro Ohmic Protection - ви можете бути впевнені в надійності і довговічність агрегатів.

12.06.2020
2512 переглядів