+38 (044) 333-40-79

+38 (096) 972-73-73

+38 (066) 942-73-73

+38 (093) 942-73-73

замовити консультацію
хочу купити atlantic
Каталог
Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Пн - Пт
9:00 - 20:00
Сб
10:00 - 16:00
Вс
10:00 - 15:00
Пункти видачі онлайн-замовлень
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В
м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Atlantic Блог Як вибрати рушникосушку для ванної

Як вибрати рушникосушку для ванної

Як вибрати рушникосушку для ванної

Незмінним атрибутом сучасної ванної кімнати є рушникосушки, які створюють в ній тепло і затишок і роблять атмосферу вашого будинку виключно комфортною.

Вибрати рушникосушку – справа досить непроста, адже цей прилад повинен органічно злитися із загальним дизайном приміщення і добре виконувати своє пряме призначення. Тому перед його покупкою необхідно ретельно вивчити всі характеристики і параметри різних моделей рушникосушок, щоб не розчаруватися у своєму виборі.

Класифікація рушникосушок

Стандартна ванна багатоквартирного будинку, як правило, обладнана рушникосушкою або змійовиком, в приватному будинку його встановлюють самостійно. Основною функцією пристрою є підігрів повітря в приміщенні і просушування рушників, білизни та інших дрібних предметів.

Звичайні «квартирні» змієвики є частиною давньої давнини і нагадують сумнівний «дизайн» радянських ванн. Тому сьогодні, роблячи дорогий ремонт у ванній кімнаті, просто необхідно змінити цей атрибут минулого на новий оригінальний аксесуар.

Щоб визначитися з тим, яку вибрати рушникосушку Atlantic, необхідно ознайомитися з рекомендаціями фахівців. І тільки тоді приступити до вибору оптимального варіанту моделі, яка ідеально підійде саме вам за зовнішньою формою, загальними характеристиками і вартістю.

Класифікація рушникосушок

Прилади для обігріву ванної кімнати розрізняються дизайном, матеріалом і видом енергоносія, який забезпечує теплом конструкцію рушникосушки.

Від використання певного виду енергоносія залежить тип пристрою: електричний або водяний.

Водяна рушникосушка: специфіка роботи

Для квартири з автономною системою опалення ідеальним рішенням стане саме водяний обігрівач із-за безперебійної подачі гарячої води. Завдяки циркуляції гарячої води відбувається прогрівання корпусу приладу, а той в свою чергу робить повітря сухим і теплим.

Рушникосушки такого типу виготовляють з:

  • латуні, міді, алюмінію (кольорові метали);
  • чорної сталі з напиленням з хрому
  • нержавійки.

Устаткування з латуні, міді та алюмінію відрізняється хорошими показниками по віддачі тепла. Вони гармонійно поєднуються з дизайном та інтер'єром приміщення. Мінус таких приладів - недовговічність.

Пристрої, виготовлені з чорної сталі з напиленням з хрому, також не відрізняються довгим терміном служби, вони схильні до корозії і часто виходять з ладу.

Найбільш поширеним варіантом є вироби з нержавійки, з огляду на їх практичність і довговічность. Такі прилади прекрасно переносять руйнівні дії агресивних речовин, що містяться у воді.

Конфігурації водяної моделі

Окремою темою для обговорення є форма і розміри пристрою.

Устаткування може бути наступних конфігурацій:

  • форма букв «М» і «П»;
  • прилади химерної конфігурації;
  • «драбинка».

Водяна рушникосушка: специфіка роботи

Змійовики, які виконані у формі букв «М» і «П», є стандартними і загальноприйнятими варіантами.

При оформленні інтер'єру з «задумкою», на особливу увагу заслуговують декоративні варіанти рушникосушок - їх химерна форма стане справжньою родзинкою інтер'єру приміщення.

Фахівці сходяться в думці, що сушки-«драбинки» - оптимальний варіант обігріву повітря в приміщенні зі значною площею. Вибір розміру агрегату залежить від специфічних особливостей приміщення і визначається індивідуально в кожному окремому випадку.

Основними перевагами водяних обігрівачів вважаються:

  • варіативність;
  • легкість при проведенні монтажних робіт;
  • економічність;
  • безпека.

Прилади не становлять небезпеки для здоров'я людини і характеризуються тривалим терміном експлуатації. Незаперечною перевагою водяних рушникосушок є їх демократична ціна. У той же час любителі «родзинки» зможуть знайти для себе відповідний варіант з урахуванням своїх матеріальних можливостей і побажань.

Електрична рушникосушка: параметри і основні характеристики

Незважаючи на ефективність роботи водяних приладів, вони мають дуже вагомий недолік - повна залежність від безперебійної подачі гарячої води або нормального функціонування опалення.

Пристрої здатні працювати цілий рік, так як джерело їх живлення - електрика.

Устаткування електричного типу відрізняється:

  • варіативністю моделей;
  • легкістю і простотою установки;
  • регулюванням рівня нагріву.

До мінусів такого виду обладнання можна віднести велику енерговитратність. Якщо ви вибрали електричну модель, слід підготувати себе до того факту, що вартість витраченої за місяць електроенергії дещо зросте.

Як вибрати рушникосушку, який саме варіант вам необхідний? При відповіді на це питання варто врахувати ще й той момент, що існують відмінності за способом наповнення електрообладнання, тому розрізняють «сухі» і «мокрі» типи.

Електрична рушникосушка: параметри і основні характеристики

Агрегат «мокрого» типу працює за принципом циркуляції масел або антифризової рідини всередині корпусу. Під впливом ТЕНа вони підігріваються до потрібного рівня температури.

У корпусі електричної «сухої» рушникосушки вмонтований нагрівальний кабель, який акумулює тепло.

Рушникосушки «мокрого» типу можуть бути прикріплені тільки по вертикалі через особливості установки в них нагрівальних елементів. Тому їх використовують рідше, ніж їх «сухі» аналоги.

Порівнюючи два типи пристроїв («мокрого» і «сухого»), можна зробити висновки, щодо їх практичності і функціональності.

Обладнання з нагрівальним кабелем коштують дешевше, ніж їх аналоги, що працюють від тенів. Агрегат «сухого» типу досить швидко набирає потрібну температуру, але і так само швидко остигає. Воно коштує дешевше своїх кабельних аналогів. ТЕНові пристрої нагріваються довше, однак і тепло зберігають набагато краще. Кабельні пристрої дуже легко монтуються, в той час як установка рушникосушок «мокрого» типу вимагає витрат часу і допомоги фахівців.

Таким чином, з огляду на вищесказане, можна зробити наступні висновки:

  • обладнання «мокрого» типу необхідно для повного обігріву ванни;
  • бюджетна «суха» модель ідеально підійде для сушіння дрібних предметів і білизни.

Форми моделей пристроїв

Електричну сушарку для рушників можна закріпити на підлозі або вмонтувати в стіну. Оптимальним варіантом для обігріву ванних з невеликою площею стане настінна рушникосушка, яка кріпиться до стіни за допомогою спеціальних кріпильних елементів.

Стандартною класичною формою виконання підлогових рушникосушок прийнято вважати «драбинку». Для любителів оригінальних дизайнів підійдуть моделі у вигляді геометричних фігур. А найцікавіші варіанти сушарок для дизайнерських ванн можуть приймати навіть форми представників фауни. Але які б ви не проводили експерименти із зовнішнім виглядом пристрою, слід пам'ятати, що головним критерієм при виборі обігрівального обладнання залишається його функціональність.

Слід подумати і про потужність обігрівального приладу. Для недопущення перевитрати електроенергії необхідно визначити модель, яка підходить за показником потужності саме для вашого приміщення.

Монтаж рушникосушки: особливості кожного типу

Електричний і водяний типи пристроїв мають ряд особливостей при монтажі.

Монтаж рушникосушки: особливості кожного типу

Для здійснення монтажу водяних обігрівачів необхідна наявність підведених труб. Це дозволяє за допомогою відповідних фітингів провести підключення агрегату до труб з гарячою водою. Єдиним ускладненням процесу монтажу можна назвати те, що підключення зажадає узгоджених дій з комунальними службами зважаючи на необхідність відключення води.

При підключенні електричного виду обладнання найголовнішим моментом є дотримання техніки безпеки і якісна ізоляція електропроводки. Фахівці рекомендують винести розетку для підключення пристрою з ванної кімнати. При відсутності такої можливості, необхідна установка вологозахищеної розетки. Цей варіант розетки захищений від попадання вологи спеціальною захисною кришкою і гумовими ущільнювачами. Розетка повинна знаходитися на 10-15 см вище рівня підлоги для забезпечення безпеки під час затоплення приміщення.

Французька компанія Аtlantic ось уже багато років поставляє на вітчизняний ринок прості в експлуатації і ефективні електричні рушникосушки-радіатори, які радують покупців своєю функціональністю, витонченістю форм і демократичною ціною.

Висновки: як правильно вибрати рушникосушку

Підсумовуючи сказане, можна зробити такі висновки: вибір відповідної моделі і типу сушарки для рушників залежить від специфічних особливостей приміщення і місця установки, також від побажань і фінансових можливостей покупця. Перед тим, як зробити свій остаточний вибір, проаналізуйте всі переваги і недоліки кожного виду обладнання, порівняйте їх між собою. А потім вибирайте найбільш підходящий варіант і насолоджуйтеся комфортом і теплом у вашій ванні.

08.05.2020
299 переглядів