+38 (044) 333-40-79

+38 (096) 972-73-73

+38 (066) 942-73-73

+38 (093) 942-73-73

замовити консультацію
хочу купити atlantic
Каталог
Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Пн - Пт
9:00 - 20:00
Сб
10:00 - 16:00
Вс
10:00 - 16:00
Пункти видачі онлайн-замовлень
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В
м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Atlantic Блог Double Steatite

Double Steatite

Double Steatite

Бажання здобути незалежність від роботи комунальних служб, створити комфорт у віддалених куточках країни і місцях з відсутнім центральним водопостачанням, стало передумовою зростання попиту на електричні бойлери. Встановлюючи водонагрівач накопичувального типу, кожен користувач прагне вирішити відразу кілька завдань, серед яких можна виділити основні:

 • Забезпечення всіх точок водозабору водою необхідної температури - можливість регулювання параметрів.
 • Достатня кількість води для всіх користувачів безпосередньо впливає на обсяг бака.
 • Швидкість нагріву та інші побажання.

Наведені вище параметри залежать безпосередньо один від одного, чим більше обсяг бака, тим більше часу потрібно для його нагріву. Інженери Groupe Atlantic, спільно з технологами, знайшли оптимальне рішення, яке дозволяє збільшити швидкість досягнення необхідної температури без зменшення обсягу бака. Ця унікальна технологія була запатентована під назвою Double Steatite і успішно використовується в багатьох моделях електричних водонагрівачів, представлених на ринку.

Завдяки унікальним властивостям і високій якості реалізації ідеї, продукція Атлантік змогла завоювати нові ринки і підкорити серця користувачів.

Технологічні особливості Double Steatite

 1. Бак бойлера всередині складається з двох окремих баків, з'єднаних між собою. Кожен з них має всередині свій власний нагрівальний елемент сухого (закритого) типу. За рахунок того, що резервуари досить вузькі, нагрів відбувається швидше (чим менше діаметр, тим менше дзеркало змішування). У деяких моделях користувач може сам управляти запуском ТЕНів, для почергової або одночасної роботи, що дає можливість забезпечити достатньою кількістю Н2О всіх користувачів навіть в годину пік.
 2. Стеатитові ТЕНи різної потужності, укладені в колби, виконані зі сталі з емальованим покриттям зверху, мають велику площу тепловіддачі, що значно покращує ККД. Елементи мають різні характеристики - у другому баку (витратному) потужність вище, ніж в першому (вхідному).
 3. Додаткове підвищення теплопровідності досягається за рахунок матеріалу. Steatite - спресований під тиском силікат магнію, витримує високі температури (до +1000 градусів за Цельсієм) без втрати своїх властивостей, відрізняється високим рівнем тепловіддачі і довговічності.
 4. Вода, потрапляючи в перший резервуар, нагрівається і перетікає в другій бак вже досить теплою. Таким чином швидкість охолодження води в резервуарі, з якого відбувається споживання, значно нижче ніж в моделях з одним резервуаром. При "класичній технології" холодна вода потрапляє в бак, з якого йде споживання, через це відбувається більш різке падіння температури.
 5. Всі деталі покриті високоміцною емаллю з вкрапленнями цирконію, нанесеної порошковим методом з подальшим запіканням. Це надійно захищає від негативного впливу води і домішок, що в ній містяться, бак з внутрішньої сторони, колбу в якій прихований ТЕН, зварні шви, фланець тощо.
 6. При роботі двохбакового бойлера Atlantic різниця потенціалів зведена до мінімуму, що нівелює ризик утворення електрохімічної корозії.

Переваги Double Steatite

 • Всі елементи мають антикорозійний захист.
 • Вбудований магнієвий анод дозволяє забезпечити додатковий захист від утворення нальоту.
 • Нагрівальні елементи можуть працювати по черзі, тим самим навантаження на кожен з них знижується, продовжується термін експлуатації.
 • Високоякісні деталі пройшли перевірку і професійна збірка, з використанням сучасних технологій, дозволили збільшити термін служби не тільки окремих деталей, але і агрегату в цілому.
 • Витрата енергії нижче, в порівнянні з баками аналогічного обсягу.
 • Гарантія від виробника.

У бойлерів з технологією Double Steatite також є інші переваги, властиві техніці Атлантик: зручна система управління, високоточні термостати, пінополіуретанова теплоізоляція підвищеної щільності та інші. Французький бренд протягом багатьох років забезпечує високу якість продукції і при цьому зберігає ціни на доступному рівні.

12.06.2020
1447 переглядів