+38 (044) 333-40-79

+38 (096) 972-73-73

+38 (066) 942-73-73

+38 (093) 942-73-73

замовити консультацію
хочу купити atlantic
Каталог
Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Пн - Пт
9:00 - 20:00
Сб
10:00 - 16:00
Вс
10:00 - 16:00
Пункти видачі онлайн-замовлень
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В
м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Atlantic Блог Що потрібно знати про накопичувальні водонагрівачі Atlantic: питання і відповіді

Що потрібно знати про накопичувальні водонагрівачі Atlantic: питання і відповіді

Що потрібно знати про накопичувальні водонагрівачі Atlantic: питання і відповіді

Питання про компанію Атлантик

Чому накопичувальні водонагрівачі бренду Atlantic позиціонуються, як Французькі? Адже виробник « "Укратлантік" (Одеса)?

Одеський завод "Укратлантік" є частиною концерну Atlantic Group, центральний офіс якого розташований у Франції.

Яку гарантію надає завод "Укратлантік" на водонагрівачі Atlantic свого виробництва?

 • Водонагрівач зі стеатитовим нагрівальним елементом («сухий») – гарантія 7 років.
 • Водонагрівач з мідним нагрівальним елементом (»мокрий") – & nbsp; від 3 до 5 років.

Гарантія поширюється тільки на водонагрівачі Atlantic, установка, підключення та експлуатація яких проводилися відповідно до вимог і рекомендацій виробника.

Які умови повинні бути дотримані для отримання права на гарантійний ремонт або заміну водонагрівача?

Головна умова - це кваліфікована установка накопичувального водонагрівача. Це означає, що підключення до систем водо - та електропостачання водонагрівача, Так само як і введення його в експлуатацію, необхідно довірити професіоналам. Також необхідно систематично проводити сервісне обслуговування бойлерів.

Інші гарантійні вимоги вказані, як правило, в гарантійному талоні і керівництві по експлуатації.

питання про водонагрівач Атлантик

Питання про водонагрівач Атлантик

Як правильно підібрати обсяг водонагрівача Atlantic?

Обсяг накопичувального водонагрівача підбирається, виходячи з кількості точок споживання води. Також враховується кількість людей, які будуть цими точками користуватися.

Чи можуть водонагрівачі Atlantic використовуватися на виробничих підприємствах, об'єктах громадського харчування та сфери послуг?

За умови своєчасного виконання заходів з сервісного обслуговування, ви можете купити бойлери Atlantic і використовувати для побутових, господарських, виробничих та інших потреб.

Як працює накопичувальний водонагрівач?

Бойлери Atlantic, монтаж яких ми виконуємо максимально швидко і професійно, підключаються до електромережі після того, як бак повністю заповнений водою.

 • Нагрів води проводиться до того значення температури, яке виставлено на терморегуляторі.
 • Після нагрівання до заданої температури всього обсягу води терморегулятор відключає подачу напруги на нагрівальний елемент.
 • Якщо в точці роздачі води відкривається кран гарячого водопостачання, в бак  замість використаної гарячої води надходить холодна вода з водопроводу. При цьому забір гарячої води відбувається з верхньої частини бака, а холодна вода надходить в нижню його частину.
 • Холодна вода знижує загальну температуру в Баку. Термостат, реагуючи на зниження температури, знову починає подавати харчування на нагрівальний елемент, поки вода в Баку заново не прогріється до потрібної температури.

Який пристрій і принцип дії накопичувального водонагрівача?

Умовно всі водонагрівачі Atlantic, монтаж яких правильніше довірити нашим фахівцям, можна розділити на два типи:

 • «Сухі» - стеатитові нагрівальні елементи в колбах.
 • «Мокрі» - мідні нагрівальні елементи без колб.

Скільки прослужить водонагрівач Atlantic?

В середньому, бойлери Atlantic, ціна яких повною мірою виправдана бездоганною якістю обладнання, служать не менше 7 років. При цьому необхідно розуміти, що термін служби водонагрівача безпосередньо залежить від якості води та інтенсивності його експлуатації. Також величезну роль для продовження терміну служби вашого бойлера грає регулярне сервісне обслуговування.

Скільки електроенергії витрачає накопичувальний водонагрівач?

Витрата електроенергії залежить від інтенсивності водозабору і температури надходить холодної води.

Комплектуючі бойлера - актуальні питання

комплектуючі бойлера-актуальні питання

У чому призначення магнієвого анода, і чи потрібно його періодично замінювати?

Магнієвий анод Atlantic потрібен для того, щоб захистити накопичувальний водонагрівач від корозії, а також запобігти утворенню накипу в разі використання мідного «мокрого» нагрівального елементу.

При електрохімічних реакція взаємодії декількох металів, які знаходяться у водному розчині, корозії піддається метал з найнижчим потенціалом електродів. У випадку з бойлером найвищий потенціал - у міді, з якої зроблений нагрівальний елемент. Далі йде сталь (бак водонагрівача). Найнижчий потенціал - у магнієвого анода. Саме він і піддається корозії, з часом повністю руйнуючись, а тому вимагає періодичної заміни.

Як часто потрібно міняти магнієвий анод?

Для моделей бойлерів Atlantic N4, N4E, S3S, D400-1-M, PC, D400-2-B, F220-2E-BL, SWH частота заміни анода становить 12 місяців при побутовому використанні, і 6 місяців – при експлуатації бойлера на виробництві і в місцях громадського харчування.

Водонагрівачі електричні Atlantic S3C, S4 CM, N3CM(E), N4C(E), D400-1-MC, VSRS, D325-BC, F220-2-EC потребують заміни магнієвого анода кожні 24 місяці при побутовому, і 12 місяців – при виробничому використанні.

Магнієвий анод включений в гарантійне зобов'язання?

Так як цей елемент є витратним, то гарантія на нього не поширюється.

Навіщо бойлеру запобіжний клапан, і чому з нього періодично капає вода?

За допомогою запобіжного клапана запобігається витікання води з бака в разі відсутності подачі води у водопроводі. Також цей клапан служить для скидання тиску, яке надлишково утворюється в баку при нагріванні, а значить – і збільшенні обсягу води. При досягненні показників тиску в 8 Атм. зі спеціального отвору в клапані скидається невелика кількість води, тим самим знижується тиск в Баку.

Скільки води зазвичай зливається з запобіжного клапана?

Кількість води залежить від тиску в "холодному" стояку. Чим воно вище, тим менше часу потрібно, щоб тиск в Баку досягло позначки, при якій необхідний скидання води.

Крім того, спостерігається і залежність від інтенсивності експлуатації бойлера. Чим частіше бойлери Atlantic, продаж і обслуговування яких є пріоритетною сферою діяльності нашої компанії, працює на нагрів, тим частіше підвищується тиск, а значить – більша кількість води скидається.

Які моделі водонагрівачів накопичувальних Atlantic, вироблених на заводі "Укратлантік", комплектуються "сухими" стеатитовими нагрівальними елементами?

Це моделі з маркуванням VM##D400-2-BC (Steatite Elite) і VM##D325-2-BC (Steatite Slim). Моделі MP##F220-2-EC( Vertigo Steatite), VM##S4CM (Steatite Cube) і VM#S3C (Steatite Cube) виробляються на заводі Goupe Atlantic в Єгипті. Моделі VSRS###, ATL###MIXTE DS PORT/DK виробляються у Франції.

У чому різниця між бойлерами з "мокрими" і "сухими" нагрівальними елементами?

У чому різниця між бойлерами з мокримиі сухими нагрівальними елементами?

"Сухі" нагрівальні елементи розміщені в спеціальних емальованих колбах, тому вони не контактують з водою. При цьому не виникає гальванічних взаємодій між стінками сталевого бака і нагрівальним елементом (як в моделях з «мокрими» мідними нагрівальними елементами), тому ймовірність утворення корозії практично зведена до нуля.

Відзначимо також, що на «мокрих» нагрівальних елементах з часом може утворитися наліт вапна та інших відкладень, причиною чому служать елементи і включення, що знаходяться в проточній воді. Це зменшує тепловіддачу нагрівального елементу і навіть може привести до його поломки.

Водонагрівач з "мокрим" нагрівальним елементом

Всі накопичувальні водонагрівачі складаються з двох баків: внутрішній робочий – сталевий бак не менше 1,5 мм завтовшки, і зовнішній бак. Між баками знаходиться пінополіуретанова термоізоляція. У корпусі бака розміщений короткий патрубок з розсікачем, що подає холодну воду, а також довгий патрубок, службовець для відбору гарячої води.

Водонагрівач з "сухим" нагрівальним елементом

Електротехнічна частина агрегату розміщується на фланці і включає в себе:

 • нагрівальний елемент;
 • терморегулятор;
 • магнієвий анод і сигнальну лампу;

Також присутній покажчик температури для контролю нагріву води. У комплекті поставки всіх накопичувальних водонагрівачів Atlantic повинен знаходитися запобіжний клапан для короткого патрубка, який встановлюється при монтажі.

Чим "сухі" стеатитові нагрівальні елементи Atlantic відрізняються від сталевих трубчастих нагрівачів, які використовуються іншими виробниками в "сухих" моделях своїх бойлерів?

Стеатит - ідеальний для електротехнічного обладнання природний матеріал. У нього дуже високі фізичні характеристики, механічна міцність і стабільність. Витримує стеатит температуру понад +1000°C, не горить і має відмінну теплопровідність.

У порівнянні зі сталевими нагрівачами, стеатитові елементи мають велику площу тепловіддачі, що дозволяє їм швидше нагрівати воду. Стеатитові нагрівальні елементи розігріваються практично миттєво і довго остигають, що сприятливо позначається на енергоефективності водонагрівача.

Розкажіть про систему O'PRO - додатковий захист від корозії?

Щоб підвищити термін ефективної експлуатації магнієвих анодів у водонагрівачах Atlantic з мідними нагрівальними елементами, була розроблена система антикорозійного захисту O'PRO.

Система O'PRO - це встановлений між магнієвим анодом і нагрівальним елементом опір 580 Ом, яке, зменшуючи гальванічний струм між баком водонагрівача, мідним нагрівальним елементом і магнієвим анодом, служить додатковим антикорозійним захистом.

Температура води в бойлері - часті питання

Температура води в бойлері-часті питання

Як регулюється температура води?

У моделях де регулятор знаходиться на передній панелі, температура задається за годинниковою стрілкою, в моделях де регулятор розташований в дні бака тепература задається проти годинникової стрілки.

Яка кількість гарячої води виходить з бойлера при водозаборі?

У місці водозабору гарячої води з бака обсяг води, яка нагріта до граничної температури, становить близько 75% від усього обсягу води в Баку. Решта 25% – це вода з проміжного шару, в якому відбувається перемішування вже нагрітої води з надходить холодної. Обсяг виходить гарячої води залежить від її температури і інтенсивності водозабору.

Чому взимку водонагрівачі довше нагрівають воду?

Це особливість всіх водонагрівачів, і пов'язана вона з тим, що в холодні періоди температура вхідної води природним чином знижується.

Яку максимальну температуру нагріву води забезпечує електричний водонагрівач Atlantic?

Вода нагрівається в середньому до 60-70°C.

Чому покажчики температури на бойлерах Atlantic не мають шкали температур?

Дані покажчики призначені для того щоб відображати стан процесу нагріву/охолодження води, і не є високоточними вимірювальними пристроями.

Чи потрібно вимикати накопичувальний водонагрівач після кожного нагріву води?

Бойлер Atlantic оснащений термостатом, який після досягнення встановленої температури автоматично знімає напругу з контактів, тим самим відключаючи водонагрівач. Тому робити це самостійно не потрібно. Також автоматично терморегулятор включає бойлер після того, як температура води в Баку падає.

Здійснюючи монтаж водонагрівачів Atlantic, встановити запобіжний клапан Atlantic необхідно в обов'язковому порядку. У керівництві по експлуатації наводиться зображення клапана, який йде в комплекті до вашого водонагрівача. Для відводу скидається води використовують гнучку трубку (медична крапельниця, наприклад).

Сервіс бойлерів Атлантик

сервіс бойлерів Атлантик

Хто повинен займатися установкою водонагрівача? Чи потрібно при введенні бойлера в експлуатацію звертатися в авторизований Сервісний центр?

За умови дотримання всіх норм і вимог, зазначених в керівництві по підключенню, монтаж накопичувального водонагрівача і його введення в експлуатацію може бути проведений будь-яким фахівцем, які мають достатню кваліфікацію. При введенні бойлера в експлуатацію ніяких заходів, що вимагають участі спеціалізованих служб, не передбачено.

Що робити в разі поломки бойлера?

Гарантійний і післягарантійний ремонт здійснюють фахівці найближчого до вас Сервісного центру Atlantic. Диспетчер call-центру, прийнявши заявку, передає її авторизованому сервіс-центру, а також контролює її подальше виконання.

До приїзду фахівців сервісного центру демонтувати бойлер Atlantic не можна, так як в цьому випадку гарантійні зобов'язання припиняються.

Хто повинен проводити сервісне обслуговування бойлерів Atlantic?

Сервісні заходи повинні проводитися авторизованими сервісними центрами. З питань сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування звертайтесь за телефоном гарячої лінії 0 800 500 885.

Відповіді на інші актуальні питання

Відповіді на актуальні питання: швидко закінчується гаряча вода в бойлері або він її не гріє? Капає вода з запобіжного клапана водонагрівача? Тухлий запах з водонагрівача, застоялася вода? Лампочка горить але бойлер не гріє воду?

06.05.2020
23977 переглядів