+38 (044) 333-40-79

+38 (096) 972-73-73

+38 (066) 942-73-73

+38 (093) 942-73-73

замовити консультацію
хочу купити atlantic
Каталог
Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Пн - Пт
9:00 - 20:00
Сб
10:00 - 16:00
Вс
10:00 - 16:00
Пункти видачі онлайн-замовлень
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В
м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Atlantic Виробники Atlantic
Логотип Groupe Atlantic

Успіх Atlantic полягає в планомірному розширенні виробництва. До 17 заводів на сьогоднішній день додалося ще вісім філій по всьому світу. Так, грандіозною для України подією ознаменувався 2008 рік: в Одесі було відкрито завод, що по праву вважається флагманом Groupe Atlantic. Завод «Укратлантік» оснащений інноваційним обладнанням, що дозволяє вести виробництво повного циклу. Багаторівнева система контролю, кваліфікований персонал і надсучасне оснащення - все це є гарантією беззаперечної якості накопичувальних водонагрівачів Atlantic, що поставляються в країни Європи, Балтії та СНД. З 2011 року «Укратлантік» виробляє не тільки високоякісні бойлери, а й електричні конвектори, які гордо носять логотип Atlantic.

Продукція Atlantic: гарантія надійності, якості та економічності!

Група Atlantic вийшла на світову арену, завойовуючи серця покупців надійними, практичними, доступними і безпечними агрегатами, серед яких найбільш відомими є бойлери Atlantic і електричні конвектори Atlantic.

Конвектори і бойлери Atlantic представлені більш ніж в сімдесяти країнах, серед яких – країни Європи, Середнього Сходу і Південної Америки!

Якість продукції Atlantic гарантовано досконалою системою контролю на всіх виробничих етапах, включаючи первинний відбір матеріалу, який здійснюється фахівцями заводів Atlantic з безпрецедентною ретельністю.

  • Виробляються бойлери і конвектори Atlantic з використанням виключно європейських комплектуючих і високоякісних матеріалів, сертифікованих в Європі.
  • Повна автоматизація ліній виробництва Atlantic виключає вплив на якість продукції «людського фактора».
  • При виготовленні конвекторів опалення Atlantic застосовується сучасна система порошкового фарбування поверхонь. Французькі термостати (механічні та електронні), які використовуються для плат управління конвекторами, гарантують найвищу енергоефективність опалювального обладнання.
  • В процесі виробництва електричних бойлерів Atlantic використовується емаль власної розробки. Її унікальний склад гарантує безумовну міцність і еластичність покриття протягом усього експлуатаційного терміну.
  • По завершенні виробничого процесу кожен водонагрівач піддається тестуванню і проходить стендові випробування. Предметом досліджень є герметичність внутрішнього бака бойлера (випробування ведуться під тиском до 8 бар), якість електрочастини і емальованого покриття баку.
Залишились питання?
Замов консультацію у нашого спеціаліста.
замовити консультацію

Високий рівень енергоефективності продукції Atlantic

Капілярний термостат, що використовується при виробництві бойлерів, здатний з високою точністю визначити температуру нагрівання і заощадить до 15% витрат на енергоресурси. Щільна теплоізоляція сприяє тривалому заощадженню температури води в баку накопичувального водонагрівача. Настільки ж економічний і «сухий» ТЕН, установка якого забезпечує швидкий і ефективний нагрів води.

Сьогодні ми пропонуємо вам купити бойлер Atlantic за цінами виробника. Широко представлені в нашому каталозі і конвектори опалення Atlantic - «розумне» обладнання, покликане створити у вашому будинку, офісі або квартирі ідеальний мікроклімат. Усі пропоновані нами конвектори електричні підходять для будинку, дачі або офісу. Електричні водонагрівачі відповідають якісним та екологічним євростандартам і пройшли сертифікацію в Україні.

Історія бренду Atlantic

Історія бренду Atlantic

Постійний розвиток та інновації

Бойлери Atlantic, як і конвектори, з кожним днем набувають нових корисних властивостей та функцій. Група Atlantic не шкодує коштів на дослідження і розвиток!

У нових моделях електричних водонагрівачів задіяні технології, яких раніше просто не існувало. Наприклад, з 2012 року в накопичувальних бойлерах компанія успішно впроваджує запатентовану технологію захисту від корозії O'Pro і «сухі» керамічні нагрівальні елементи Steatite.

Всі новинки конвекторів електричних настінних, як і електричних бойлерів Atlantic, присутні в каталозі нашої компанії. Своїм клієнтам ми пропонуємо найсучасніші рішення з області кліматичного обладнання за кращими в Україні цінами!

Гідний сервіс і стабільна поставка комплектуючих

Весь термін служби надійні водонагрівачі та конвектори Atlantic будуть тішити вас стабільним виконанням своїх функцій і зручністю використання. Втім, ми пропонуємо вам не тільки купити бойлер Atlantic або електричний обігрівач. До ваших послуг - гарантійне, сервісне та післягарантійне обслуговування бойлерів і конвекторів Atlantic.